====================================================--> دکتر سعید سینا متخصص جراحی جنرال و زیبایی|زخم های مزمن (زخم های بستر و دیابتی)
 

زخم های مزمن (زخم های بستر و دیابتی)

خدمات

  • زخم بستر زخم دیابت زخم پای دیابتی زخم بیماری قند

زخم های مزمن (زخم های بستر و دیابتی)

بسیاری از زخم های مزمن در افراد زمین گیر (Bedridden) و کم توان و یا افراد دیابتی (که اختلال حسی داشته و خون رسانی مناسب به قسمت انتهایی اندام ندارند)، رخ می دهد. گرچه ممکن است شدت عفونت و وخامت بیماری زمینه ای، عواقب تلخ بیماری از جمله قطع اندام (آمپوتاسیون)  را اجتناب ناپذیر نماید. لیکن تمامی تلاش اینجانب و تیم درمان زخم حفظ و بقای اندام می باشد  و در این مسیر تجربه ، صبر و حوصله ، آشنایی بازخم ، برخورد صحیح با شرایط بیماری، همراهی و مساعدت بیمار و همراهان گام های مهم و اساسی می باشند.

بهترین لحظه در درمان زخم برای اینجانب زمانی است که خبر حفظ اندام و بهبود بیماری را به بیماران و همراهان اعلام می نمایم و متعهد هستم با عنایت خداوند و کمک تیم درمانگر تمامی تجربه و مهارت خود را در درمان بیمار به کار بندم . تصاویر ارائه شده تنها موارد اندکی از بیماران موفق این مجموعه می باشد که بسیاری از آنها با کمک انواع فلپ های جراحی و با تکنیک های کاملا علمی محقق شده است.